Our Products_Banner
Про нас

Наша продукція в Україні

Наша компанія відома завдяки міжнародному портфоліо провідних сигаретних брендів. І зараз ми створюємо нове портфоліо альтернатив без тютюнового диму.

Наші продукти без тютюнового диму

Метою PMI є заміна сигарет продуктами без тютюнового диму. Вони розроблені таким чином, що користувач може насолоджуватися тютюновим аерозолем з природнім вмістом нікотину, проте без виникнення процесу горіння та диму.

 Наше сучасне портфоліо продуктів без тютюнового диму містить чотири платформи на різних стадіях розробки й комерціалізації. IQOS - перший з таких продуктів, уже доступний на багатьох ринках світу.

У 2016 році розпочались продажі iQOS™ на українському ринку. Постійна присутність продукту забезпечена в Топ-5 містах: Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі, в той час як доставка продукту доступна по всій країні.

Наші сигаретні бренди

У нашому портфоліо міжнародних і локальних брендів лідером є найбільш продавана міжнародна марка сигарет - Marlboro. Marlboro знаходиться у преміальній ціновій категорії разом з брендами Parliament і Virginia S. Наші провідні бренди в середньому ціновому сегменті - це L&M, Lark, Merit, Muratti і Philip Morris. Також, популярністю користуються такі світові бренди як Bond Street, Chesterfield, Next і Red & White.

Ми компанія-лідер тютюнового ринку України, наш портфель продукції включає п’ять з топ 12 сигаретних брендів, таких як L&M, Philip Morris, Bond Street, Marlboro та Parliament.


Ми розкриваємо інгредієнти, які входять в кожен бренд наших традиційних тютюнових виробів. Використовуйте наш пошук по інгредієнтах, щоб з'ясувати, що в кожному з них. Почніть з вибору країни, де продається продукт.

classic-cig Клей для бічного шва Чорнило для монограм Сигаретний папір Інгредієнти, що додають до тютюну Папір для фільтра Фільтрувальний матеріал Обгортка для фільтра Клей для фільтра
Combustible Tobacco
ПЕРЕЛІК ІНГРЕДІЄНТІВ
МАКСИМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ВИКОРИСТАННЯ
Відсоток сигаретної етикетки
CAS
МАКСИМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ВИКОРИСТАННЯ
% У ТЮТЮНІ
Function CAS FEMA CoE
ОБЕРІТЬ БРЕНД
ОБЕРІТЬ МОДЕЛЬ
ОБЕРІТЬ СТИЛЬ УПАКОВКИ
    ПЕРЕЛІК ІНГРЕДІЄНТІВ
    КІЛЬКІСТЬ % mg/cig
    ОБЕРІТЬ ІНШИЙ ПРОДУКТ

    Інформація, розміщена на веб-сайті Філіп Морріс Інтернешнл, вказана компанією на добровільній основі виключно з метою надання інформації для споживачів. Ця інформація не призначена для використання регулятивними органами. Філіп Морріс Інтернешнл надає офіційні звіти регулятивним органам згідно з відповідними законодавчими вимогами.

    Поділитися цією історією