Market Page Banner
Про нас

Україна

ukraine - shape

Philip Morris International (Філіп Морріс Інтернешнл - ФМІ) вийшла на український ринок у 1994 році. На сьогодні компанія має сучасну фабрику в Харкові, де виробляється низка міжнародних брендів як для українського, так і для закордонних ринків. У 2016 році Україна стала одним із перших ринків, де ФМІ представила свій революційний продукт iQOS™, заснований на інноваційній технології HeatControl™. Більш детальна інформація про цю технологію доступна за посиланнями www.pmiscience.com і www.iqos.com.ua

Ключові факти

 

Філіп Морріс Україна (ФМУ) є лідером українського тютюнового ринку та одним з найбільших платників податків до державного та місцевих бюджетів.
Компанію було визнано Кращим роботодавцем в Україні (Top Employer Ukraine) та Кращим роботодавцем у Європі (Top Employer Europe) у 2016 році за оцінкою Міжнародного інституту кращих роботодавців  (International Top Employers Institute).
Філіп Морріс представлена в Україні двома юридичними особами - ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибюшн», де сумарно працюють понад 1300 співробітників.
У 2016 році ФМУ представила на українському ринку IQOS, інноваційний продукт на основі технології HeatControl™.
ФМУ також управляє філіями ФМІ у Вірменії, Грузії та Молдові.

 

Основні марки

Parliament, Marlboro, L&M, Chesterfield, Bond Street, IQOS

Top_Employer_Ukraine_2019

Філіп Морріс Україна працює для покращення життя повнолітніх курців та їхніх громад, докладаючи значних зусиль для збільшення використання дорослими курцями продуктів з потенціалом зниження ризику (RRP*), надаючи людям широкі можливості для розвитку та залишаючись надійним і бажаним партнером для суспільства.

*Термін RRP компанія використовує для позначення продуктів з потенціалом зниження індивідуального ризику для здоров'я і шкоди для населення в цілому в порівнянні з курінням сигарет.

ПрАТ «Філіп Морріс Україна»
See all Show less

Головний офіс

  ПрАТ "Філіп Морріс Україна" 
  вул. Спаська, 30 
  "Поділ Плаза", 5-й поверх 
  Київ, 04070, Україна

Bиробничий центр

  ПрАТ "Філіп Морріс Україна" 
  Польовий в’їзд, 1
  Селище Докучаєвське, Харківський район
  Харківська область, 62482, Україна

Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн

  ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн»
  вул. Спаська, 30 
  "Поділ Плаза", 5-й поверх 
  Київ, 04070, Україна
Поділитися цією історією