Market Page Banner
Про нас

PMI - Philip Morris International

Хто ми

Філіп Морріс Інтернешнл - це тютюнова компанія №1 у світі зі штатом у 71,000 працівників з усіх куточків планети. Ми віддані тому, щоб бути відмінним роботодавцем та надійним партнером. Ми прагнемо бути соціально та екологічно відповідальними. Ми віддані боротьбі з нелегальною торгівлею сигаретами. Ми із задоволенням підтримуємо спільноти, які нам постачають тютюн і де живуть та працюють наші співробітники.

Шість із 15 найвідоміших сигаретних брендів, присутніх у більш ніж 180 країнах, належать нам. Зокрема Marlboro, бренд №1 у світі. Ми маємо 38 виробничих комплексів у 32 країнах.

Нашу продукцію обирають 150 мільйонів споживачів по всьому світу, і для тих, хто вирішить продовжувати курити, ми й далі пропонуватимемо продукти найвищої якості. Але наше бачення майбутнього для повнолітніх курців не  обмежується лише цим.

71,000

співробітників по всьому світу

400+

вчених, інженерів та технічних спеціалістів працюють над продуктами без тютюнового диму

180+

ринків, на яких продаються наші продукти

Ми прагнемо зробити дуже важливий крок – замінити сигарети на продукти без тютюнового диму, які ми розробляємо та продаємо.

Саме тому більш ніж 400 вчених, інженерів та технічних спеціалістів розробляють менш шкідливі альтернативи сигаретам у наших науково-дослідниих центрах у Швейцарії та Сингапурі.

Це найбільша зміна курсу в нашій історії. І це правильна зміна для наших споживачів, нашої компанії, наших акціонерів та суспільства.

Щоб дізнатися, як ми будуємо майбутнє без тютюнового диму, ми пропонуємо прочитати наш Маніфест.

Поділитися цією історією