העולם השתנה - גם אנחנו

 

קמפיין לשנת 2023

שוויון, גיוון והכללה

כחברה המצויה בתהליך של שינוי משמעותי במהות העשייה שלה, אנחנו מבינים שהצלחתנו תלויה ביכולת לקיים סביבת עבודה מכלילה, שיוויונית, מגוונת, ומרובת-דעות. סביבה התורמת לא רק ליצירתיות, חדשנות, סיפוק והגשמה עצמית, אלא גם ליצירת ערך ללקוחות ולבסוף - להצלחת החברה והגשמת חזונה. העולם מתקדם כולנו גם יכולים


 

 

קיימות

פיליפ מוריס, פועלת לשינוי משמעותי בכל מהות העשייה שלה. שינוי שמתבטא בין היתר בתמיכה בעמותות וארגונים העוסקים בהעצמת נשים, מיגור אלימות פיזית, כלכלית ומינית נגד נשים, קידום תעסוקה הוגנת ומיומנות עבודה, ותמיכה בארגונים העוסקים בתחום הקיימות ואיכות הסביבה.

 

 

 

קמפיין לשנת 2022


קיימות

פיליפ מוריס היא חברה בינלאומית הפועלת לשינוי משמעותי במהות העשייה שלה. כחלק מחזון החברה, אנו פועלים להטמעת עקרונות של אחריות תאגידית, תוך אימוץ גישת הקיימות, אחריות סביבתית, מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה. עבורונו, מדובר בחלק נוסף וחשוב במחויבות שלנו לשינוי. בדרך למימוש חזון זה.

 

 

העולם השתנה - גם אנחנו

״המטרה שלנו היא להפסיק למכור סיגריות בעתיד״
לא. זו לא טעות. חברת הטבק הגדולה בעולם משקיעה מיליארדים במחקר ופיתוח בדרך לעתיד ללא סיגריות.

 

 

 

שוויון, גיוון והכללה

פיליפ מוריס היא חברה בינלאומית המעסיקה אנשים מכל רחבי העולם. אנו מעודדים גיוון אנושי, מאמינים כי הוא מביא יצירתיות וחדשנות ותורם לפיתוח אישי ומקצועי. זו הסיבה שאנו מטפחים סביבת עבודה תומכת ומכילה, המעריכה את ההבדלים בין האנשים ומתייחסת לכולם בהגינות ובכבוד, כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל המלא שלהם - בדרך לשינוי משמעותי במהות העשייה שלנו.


 

 

קריירה

פיליפ מוריס, היא חברה בינלאומית הנמצאת בעיצומו של שינוי משמעותי בכל מהות העשייה שלה. עכשיו גם אתם מוזמנים לקחת חלק בחזון החברה ולהינות מתנאים מעולים, ביטחון תעסוקתי וסביבת עבודה שוויונית, מגוונת ומכלילה, המעודדת התפתחות מקצועית ומימוש עצמי.


שתפו עמוד זה