בשנים האחרונות אנו מספקים תרומות, תמיכה כספית ומשאבים רבים נוספים לעמותות וארגונים שונים המקדמים את יעדי הפיתוח של האו"ם, הנמצאים בהלימה עם יעדים שהחברה בחרה לקדם.

מדיניות ההשקעה של החברה באה לידי ביטוי ב-3 אופנים מרכזיים: 


1. יצירת שותפויות ארוכות טווח עם עמותות וארגונים.
2. תרומות בכסף ובשווה כסף.
3. מעורבות חברתית והתנדבות של עובדי החברה בפעילויות שונות בקהילה.
עמותות וארגונים העוסקים בתחומים חברתיים ו/או סביבתיים הזקוקים לסיוע במימון ועומדים בקריטריונים הבאים, מוזמנים לפנות אלינו:

• עמותה או מלכ"ר הרשומים ברשם העמותות.
• פעילות המבוססת על תכנית מובנית, ברורה ומתוקצבת, בעלת מטרות ויעדים ברי השגה.
• עדיפות תינתן לפעילויות הכוללות עשייה חברתית משמעותית, פעילויות הפונות למגוון מגזרים באוכלוסייה, פעילויות בהן יש אפשרות למעורבות/התנדבות של עובדי החברה ומנהליה, פעילויות ארוכות טווח המאפשרות פיתוח הדרגתי, מדידה והערכת השפעה ושותפויות המבוססות על פעילויות עם גורמים נוספים (עמותות, ארגונים חברתיים ועוד).
• ארגונים שקיבלו בעבר תמיכה מחברת פיליפ מוריס בע"מ (ישראל) ומעוניינים להגיש בקשה פעם נוספת, נדרשים להגיש בקשה הכוללת פירוט לגבי אופן ניצול תמיכת פיליפ מוריס בע"מ בשנים קודמות, בטופס הבקשה.

שימו לב! לא יתקבלו פניות העוסקות בנושאים הבאים: ילדים ונוער, בריאות, ספורט ואורח חיים בריא, בעלי חיים, צבא וחיילים או עמותות המזוהות פוליטית.

 

ארגונים יקרים 

תודה על פנייתכם.

חלון הגשת הבקשות לשנת 2024 נסגר.

לעיונכם ניתן למצוא מטה את הקול הקורא וטופס הבקשה שהיו רלוונטיים לתחילת שנה זו.

אנו מזמינים אתכם להשאר מעודכנים לקראת חלון הבקשות לשנת 2025 שצפוי להפתח בתחילת השנה.
לבירורים ושאלות נוספות ניתן לפנות לגיל (בשעות העבודה) בטלפון מס': 03-7666384 , או בכתובת המייל CorporateResponsibility.PMIL@pmi.com

בברכה, צוות אחריות תאגידית וקיימות בפיליפ מוריס בע"מ.

 

 

 

קול קורא לתמיכה ביוזמות חברתיות וסביבתיות.

 

לטופס הגשת הבקשה