Market Page Banner
O Nas

Nasze Produkty

Nasze Produkty

Dysponujemy najmocniejszym i najbardziej zróżnicowanym portfolio marek, zarówno w obszarze nowatorskich wyrobów tytoniowych (technologia IQOS, która zamiast spalania podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe HEETS) jak i papierosów tradycyjnych na czele z Marlboro, światową marką numer jeden oraz L&M, trzecią na liście najpopularniejszych marek. Łącznie produkujemy siedem z 15 najbardziej popularnych marek na świecie.

Składniki w naszych papierosach

classic-cig Kleje do bibułek Farba do nadruków Bibułki papierosowe Składniki dodawane do tytoniu Oklejki Materiał filtrujący Owijka filtrów Kleje do filtrów
Combustible Tobacco
LISTA SKŁADNIKÓW
POZIOM MAKSYMALNEGO ZUŻYCIA
Etykieta tytoniowa z procentową zawartością składników
CAS
POZIOM MAKSYMALNEGO ZUŻYCIA
% W TYTONIU
Funkcjonalność CAS FEMA CoE
WYBIERZ MARKĘ
WYBIERZ MODEL
WYBIERZ WYGLĄD PACZKI
  LISTA SKŁADNIKÓW
  ILOŚĆ (w %) mg/cig
  WYBIERZ INNY PRODUKT

  Produkty Bezdymne

  Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI), wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt IQOS. Jest to urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania. Ponieważ IQOS podgrzewa tytoń nie spalając go, produkt nie wytwarza dymu ani popiołu, a jedynie aerozol zawierający nikotynę.

  Pod koniec 2018 roku rozszerzyliśmy portfolio produktów i wprowadziliśmy na polski rynek nową generację urządzeń IQOS. IQOS 3 i IQOS 3 Multi są rezultatem dwuletnich prac nad produktem, będących odpowiedzią na opinie pełnoletnich konsumentów.