Market Page Banner
O Nas

Nasze Produkty

Nasze Produkty

Dysponujemy najmocniejszym i najbardziej zróżnicowanym portfolio marek, zarówno w obszarze nowatorskich wyrobów tytoniowych (technologia IQOS, która zamiast spalania podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe HEETS) jak i papierosów tradycyjnych na czele z Marlboro, światową marką numer jeden oraz L&M, trzecią na liście najpopularniejszych marek. Łącznie produkujemy siedem z 15 najbardziej popularnych marek na świecie.

Składniki w naszych papierosach

classic-cig Kleje do bibułek Farba do nadruków Bibułki papierosowe Składniki dodawane do tytoniu Oklejki Materiał filtrujący Owijka filtrów Kleje do filtrów
Combustible Tobacco
LISTA SKŁADNIKÓW
POZIOM MAKSYMALNEGO ZUŻYCIA
Etykieta tytoniowa z procentową zawartością składników
CAS
POZIOM MAKSYMALNEGO ZUŻYCIA
(% W TYTONIU)
Funkcjonalność CAS FEMA CoE
WYBIERZ MARKĘ
WYBIERZ MODEL
  WYBIERZ WYGLĄD PACZKI
   LISTA SKŁADNIKÓW
   ILOŚĆ (w %) mg/cig -- mg/HeatStick
   WYBIERZ INNY PRODUKT

   Produkty Bezdymne

   Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI), wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt IQOS. Jest to urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania. Ponieważ IQOS podgrzewa tytoń nie spalając go, produkt nie wytwarza dymu ani popiołu, a jedynie aerozol zawierający nikotynę.