Nasze Produkty

Dysponujemy najmocniejszym i najbardziej zróżnicowanym portfolio marek.
our products market sites
Dysponujemy najmocniejszym i najbardziej zróżnicowanym portfolio marek, zarówno w obszarze nowatorskich wyrobów tytoniowych (technologia IQOS, która zamiast spalania podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe HEETS) jak i papierosów tradycyjnych na czele z Marlboro, światową marką numer jeden oraz L&M, trzecią na liście najpopularniejszych marek. Łącznie produkujemy siedem z 15 najbardziej popularnych marek na świecie.

Składniki w naszych papierosach

Farba do nadruków

Kleje do bibułek

Bibułki papierosowe

Składniki dodawane do tytoniu

Oklejki

Filtr

Kleje do filtrów

Owijka filtrów

Produkty Bezdymne

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI), wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt IQOS. Jest to urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania. Ponieważ IQOS podgrzewa tytoń nie spalając go, produkt nie wytwarza dymu ani popiołu, a jedynie aerozol zawierający nikotynę.

Pod koniec 2018 roku rozszerzyliśmy portfolio produktów i wprowadziliśmy na polski rynek nową generację urządzeń IQOS. IQOS 3 i IQOS 3 Multi są rezultatem dwuletnich prac nad produktem, będących odpowiedzią na opinie pełnoletnich konsumentów.

Bibułka wkładu HeatStick

Tuleja

Filtr polimlekowy (PLA)

Filtr polimlekowy (PLA)

Oklejka

Filtr

Owijka Osłona wkładu filtra

Owijka wkładu HAT

Owijka wkładu tytoniowego

Składniki dodawane do tytoniu

Udostępnij