Nasza wizja

Jak długo jeszcze lider branży tytoniowej będzie działać na rynku papierosów? Stworzyliśmy największą na świecie firmę tytoniową i daliśmy światu kultowe marki papierosów.
Two PMI employees discussing and smiling

Teraz podjęliśmy przełomową decyzję.

Będziemy czymś więcej niż czołową firmą tytoniową. Zbudujemy przyszłość PMI na bazie produktów wolnych od dymu tytoniowego, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych papierosów. Istotnie, wizją nas wszystkich w PMI jest, aby te właśnie produkty w przyszłości zastąpiły papierosy. Dlaczego to robimy?

Dlatego, że powinniśmy...

Wiemy, jak czują się miliony palących kobiet i mężczyzn, którzy szukają mniej szkodliwych, a zarazem satysfakcjonujących rozwiązań zastępujących papierosy. Damy im wybór.

Czujemy się zobowiązani wobec naszych pracowników i udziałowców. Wypełnimy to zobowiązanie, realizując długoterminową wizję, która zagwarantuje nam sukces.

Społeczeństwo oczekuje, że będziemy działać odpowiedzialnie. A my spełniamy to oczekiwanie, planując przyszłość bez dymu tytoniowego.

...i dlatego, że teraz jest to możliwe

Nasze sukcesy w branży tytoniowej sprawiły, że możemy teraz realizować tę nową ambitną wizję. Dzięki wyobraźni i wytrwałości tysięcy pracowników PMI opracowaliśmy innowacyjne produkty, które są wolne od dymu tytoniowego, a zarazem satysfakcjonujące dla użytkowników. Te produkty są już dostępne. Miliony osób zrezygnowało z palenia na rzecz naszych nowych produktów – a to dopiero początek tej przygody!

Inwestujemy w to, aby te produkty stały się w przyszłości kultowymi markami Philip Morris.

Chcemy, aby w przyszłości firma PMI stała się znana z tego, że zastąpiła papierosy nowymi przełomowymi produktami.

W zmieniających się czasach można pozostać biernym. Jednak my postanowiliśmy wyznaczyć naszej firmie nowy kierunek. Zdecydowaliśmy się dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

Udostępnij