PMI - Philip Morris International

Philip Morris International to światowy lider branży tytoniowej. Zatrudniamy ponad ~82,700 osób ze wszystkich zakątków świata.
lausanne-operations-center-rhodanie-outside-banner-market-article

Poznaj nas bliżej

Dbamy o to, aby nasza firma była idealnym miejscem do pracy, troszczymy się też o środowisko oraz społeczności, w których funkcjonujemy. Jesteśmy silnie zaangażowani w walkę z nielegalnym handlem papierosami. Z dumą wspieramy społeczności, z których wywodzą się nasi pracownicy i od których pozyskujemy tytoń.

Należy do nas sześć z piętnastu najpopularniejszych marek na świecie, dostępnych na ponad 180 rynkach – m.in. Marlboro. Posiadamy 50 zakładów produkcyjnych.

Ponad 150 milionów konsumentów na całym świecie wybiera nasze marki. Konsumentom tradycyjnych wyrobów tytoniowych oferujemy najwyższej jakości produkty. Dla pozostałych palaczy mamy zupełnie nową propozycję.

Podjęliśmy przełomową decyzję – rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż produktów bezdymnych, które zastąpią papierosy.

Dlatego w dwóch ośrodkach badawczo-rozwojowych – w Szwajcarii i Singapurze – zatrudniamy ponad 1,586 naukowców, inżynierów i ekspertów, którzy pracują nad produktami o obniżonej szkodliwości będących alternatywą dla papierosów.

To największa zmiana w naszej historii. Wierzymy jednak, że będzie ona korzystna dla konsumentów i udziałowców naszej firmy, a także dla całego społeczeństwa.
Jeśli jesteście ciekawi jak tworzymy przyszłość bez dymu, zapraszamy do przeczytania naszego Manifestu.

NASZA WIZJA

Udostępnij