PMI - Philip Morris International

Philip Morris International to światowy lider branży tytoniowej. Zatrudniamy ponad 69,600 osób ze wszystkich zakątków świata.
lausanne-operations-center-rhodanie-outside-banner-market-article

Poznaj nas bliżej

Dbamy o to, aby nasza firma była idealnym miejscem do pracy, troszczymy się też o środowisko oraz społeczności, w których funkcjonujemy. Jesteśmy silnie zaangażowani w walkę z nielegalnym handlem papierosami. Z dumą wspieramy społeczności, z których wywodzą się nasi pracownicy i od których pozyskujemy tytoń.

Należy do nas sześć z piętnastu najpopularniejszych marek na świecie, dostępnych na ponad 180 rynkach – m.in. Marlboro. Posiadamy 39 zakładów produkcyjnych.

Ponad 150 milionów konsumentów na całym świecie wybiera nasze marki. Konsumentom tradycyjnych wyrobów tytoniowych oferujemy najwyższej jakości produkty. Dla pozostałych palaczy mamy zupełnie nową propozycję.

  • 69,600

    Pracowników na całym świecie

  • 980

    Naukowców, inżynierów i ekspertów pracujących nad bezdymnymi wyrobami

  • 180

    Rynków, na których dostępne są nasze produkty

Podjęliśmy przełomową decyzję – rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż produktów bezdymnych, które zastąpią papierosy.

Dlatego w dwóch ośrodkach badawczo-rozwojowych – w Szwajcarii i Singapurze – zatrudniamy ponad 980 naukowców, inżynierów i ekspertów, którzy pracują nad produktami o obniżonej szkodliwości będących alternatywą dla papierosów.

To największa zmiana w naszej historii. Wierzymy jednak, że będzie ona korzystna dla konsumentów i udziałowców naszej firmy, a także dla całego społeczeństwa.
Jeśli jesteście ciekawi jak tworzymy przyszłość bez dymu, zapraszamy do przeczytania naszego Manifestu.

NASZA WIZJA

Udostępnij