market_banner
O NAS

PMI - Philip Morris International

Poznaj nas bliżej

Philip Morris International to światowy lider branży tytoniowej. Zatrudniamy ponad 71,000 osób ze wszystkich zakątków świata. Dbamy o to, aby nasza firma była idealnym miejscem do pracy, troszczymy się też o środowisko oraz społeczności, w których funkcjonujemy. Jesteśmy silnie zaangażowani w walkę z nielegalnym handlem papierosami. Z dumą wspieramy społeczności, z których wywodzą się nasi pracownicy i od których pozyskujemy tytoń.

Należy do nas sześć z piętnastu najpopularniejszych marek na świecie, dostępnych na ponad 180 rynkach – m.in. Marlboro. Posiadamy 39 zakładów produkcyjnych w 32 krajach.

Ponad 150 milionów konsumentów na całym świecie wybiera nasze marki. Konsumentom tradycyjnych wyrobów tytoniowych oferujemy najwyższej jakości produkty. Dla pozostałych palaczy mamy zupełnie nową propozycję.

 

Ponad 71,000

pracowników na całym świecie

Ponad 400

naukowców, inżynierów i ekspertów pracujących nad bezdymnymi wyrobami

Ponad 180

rynków, na których dostępne są nasze produkty

Podjęliśmy przełomową decyzję – rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż produktów bezdymnych, które zastąpią papierosy.

Dlatego w dwóch ośrodkach badawczo-rozwojowych – w Szwajcarii i Singapurze – zatrudniamy ponad 400 naukowców, inżynierów i ekspertów, którzy pracują nad produktami o obniżonej szkodliwości będących alternatywą dla papierosów.

To największa zmiana w naszej historii. Wierzymy jednak, że będzie ona korzystna dla konsumentów i udziałowców naszej firmy, a także dla całego społeczeństwa.
Jeśli jesteście ciekawi jak tworzymy przyszłość bez dymu, zapraszamy do przeczytania naszego Manifestu.