Dajemy palaczom lepszy wybór

Rozwijamy i testujemy produkty zawierające nikotynę, które nie wytwarzają szkodliwego dymu papierosowego, a jednocześnie są satysfakcjonujące dla konsumentów. Od 2008 roku zainwestowaliśmy w tym celu ponad >12.5 miliardów dolarów, zatrudniając 1,586 światowej klasy naukowców, inżynierów i ekspertów.

Miliony palaczy zamieniło papierosa na nasz pierwszy bezdymny produkt.

Mamy jasno określony cel – umożliwić setkom milionów dorosłych palaczy przejście z palenia papierosów na mniej szkodliwe rozwiązania. Nasze nowe produkty są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych osób palących, a nie dla osób, które nigdy nie paliły lub rzuciły palenie.

people outside in group story block

Tworzymy lepsze, satysfakcjonujące rozwiązania akceptowane przez palaczy

Według raportu Światowej Organizacji Zdrowia, mimo licznych kampanii antytytoniowych, w 2025 roku ponad miliard osób na całym świecie będzie palić papierosy. Wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest rzucenie palenia, ale wierzymy, 

że produkty alternatywne dla papierosów mogą wpłynąć na ogólny stan zdrowia naszego społeczeństwa. Dlatego inwestujemy ogromne środki w produkty, które są równie satysfakcjonujące dla dorosłych palaczy, ale mniej szkodliwe niż papierosy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
scientist on machine testing story block

Tworzymy mniej szkodliwą alternatywę dla papierosów

Opracowaliśmy nowe produkty, które mogą zastąpić papierosy. Wykorzystaliśmy technologie, w których nie zachodzi proces spalania. Umożliwiają one wytworzenie aerozolu z nikotyną zamiast dymu, o równie bogatym smaku. 

Dbamy o to, aby te przełomowe rozwiązania były jak najbardziej akceptowalne dla dorosłych palaczy, aby zachęcić ich do zamiany tradycyjnych papierosów na produkty alternatywne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
testing in laboratory story block

Zaawansowana ocena naukowa i szczegółowe testy

Nasze centra badawczo-rozwojowe są skoncentrowane na rozwoju produktów o obniżonej szkodliwości stanowiących satysfakcjonującą alternatywę dla papierosów. 

Prowadzimy prace naukowe na najwyższym światowym poziomie, stosując rygorystyczny program oceny badawczej. Zachęcamy także do niezależnej weryfikacji naszych wyników naukowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ