test-banner-V2
Kariera

Polska

Bądź częścią największej zmiany w historii naszej firmy

Philip Morris przechodzi obecnie największą transformację w historii naszej firmy. Chcesz do nas dołączyć i być częścią dynamicznego zespołu realizującego odważną wizję? Aby skutecznie kształtować naszą przyszłość potrzebujemy najlepszych, najbardziej obiecujących i energicznych ludzi na globalnym rynku pracy. Porozmawiajmy.

{0}

Rodzaj umowy

   Wśród aktualnie prowadzonych rekrutacji nie widzisz stanowiska dla siebie?

   Prześlij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.

   Top Employer Polska

   Philip Morris w Polsce został szósty rok z rzędu uhonorowany tytułem Top Employer Polska w uznaniu za doskonałe warunki pracy, programy szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników, planowanie kariery oraz kulturę organizacyjną. Firma została wyróżniona również na poziomie europejskim, zdobywając prestiżowy tytuł Top Employer Europe oraz globalnym otrzymując tytuł Top Employer Global.
   Top_Employer_2019

   Certyfikat Równych Płac

   Philip Morris w Polsce został uhonorowany prestiżowym Certyfikatem Równych Płac, potwierdzającym, że firma wynagradza kobiety i mężczyzn jednakowo, a wkład i wysiłki pracowników w działalność biznesową i rozwój firmy cenione są niezależnie od płci. Stanowi to jeden z kluczowych elementów udanej transformacji biznesowej firmy na drodze do stworzenia świata wolnego od dymu tytoniowego. Certyfikat Równych Płac (ang. Equal Salary Certification) przyznawany jest przez Equal Salary Foundation, niezależną organizację non-profit z siedzibą w Szwajcarii. Certyfikacja odbywa się na podstawie wytycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych (projekt Global Compact) i jest uznawana przez Komisję Europejską. Certyfikat Równych Płac to kolejne wyróżnienie dla Philip Morris w Polsce, który od wielu lat znajduje się na listach najlepszych pracodawców w kraju i na świecie.
   equal-salary-logo-new