16-07-25_pmi_day-1-1919-1
Kariera

Polska

Bądź częścią największej zmiany w historii naszej firmy

Philip Morris przechodzi obecnie największą transformację w historii naszej firmy. Chcesz do nas dołączyć i być częścią dynamicznego zespołu realizującego odważną wizję? Aby skutecznie kształtować naszą przyszłość potrzebujemy najlepszych, najbardziej obiecujących i energicznych ludzi na globalnym rynku pracy. Porozmawiajmy.

{0}

Rodzaj umowy
   pmi-highlighted-img

   Dlaczego warto dołączyć do Philip Morris?

   Odpowiedź jest prosta: odnosimy sukcesy rynkowe, znajdujemy się w gronie najbardziej docenianych pracodawców na rynku polskim i za granicą, szanujemy różnorodność, a także inwestujemy w rozwój naszych pracowników. U nas możesz wykorzystać swoje pomysły i pasje, aby kształtować naszą wspólną przyszłość.

   Co nas wyróżnia? Ty!
   PMI współpracuje z najlepszymi. Jesteśmy dumni z naszej kultury otwartości i szacunku. Wszystko to sprawia, że PMI jest doskonałym miejscem do pracy.

   Top Employer Polska

   Philip Morris w Polsce został piąty rok z rzędu uhonorowany tytułem Top Employer Polska w uznaniu za doskonałe warunki pracy, programy szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników, planowanie kariery oraz kulturę organizacyjną. Firma została wyróżniona również na poziomie europejskim, zdobywając prestiżowy tytuł Top Employer Europe oraz globalnym otrzymując tytuł Top Employer Global.
   Top_Employer2018