Philip Morris przechodzi obecnie największą transformację w historii naszej firmy. Chcesz do nas dołączyć i być częścią dynamicznego zespołu realizującego odważną wizję? Aby skutecznie kształtować naszą przyszłość potrzebujemy najlepszych, najbardziej obiecujących i energicznych ludzi na globalnym rynku pracy. Porozmawiajmy.

71 ofert(y) pracy w wyszukiwarce

  Dział

  Dział

  Rodzaj umowy

  Rodzaj umowy

  Wśród aktualnie prowadzonych rekrutacji nie widzisz stanowiska dla siebie?

  Prześlij nam swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta zgodna z Twoim profilem.

  ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

  Top Employer Polska

  Philip Morris w Polsce został szósty rok z rzędu uhonorowany tytułem Top Employer Polska w uznaniu za doskonałe warunki pracy, programy szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników, planowanie kariery oraz kulturę organizacyjną. Firma została wyróżniona również na poziomie europejskim, zdobywając prestiżowy tytuł Top Employer Europe oraz globalnym otrzymując tytuł Top Employer Global.

  Certyfikat Równych Płac

  Philip Morris w Polsce został uhonorowany prestiżowym Certyfikatem Równych Płac, potwierdzającym, że firma wynagradza kobiety i mężczyzn jednakowo, a wkład i wysiłki pracowników w działalność biznesową i rozwój firmy cenione są niezależnie od płci. Stanowi to jeden z kluczowych elementów udanej transformacji biznesowej firmy na drodze do stworzenia świata wolnego od dymu tytoniowego. Certyfikat Równych Płac (ang. EQUAL-SALARY Certification) przyznawany jest przez EQUAL-SALARY Foundation, niezależną organizację non-profit z siedzibą w Szwajcarii. Certyfikacja odbywa się na podstawie wytycznych Organizacji Narodów Zjednoczonych (projekt Global Compact) i jest uznawana przez Komisję Europejską. Certyfikat Równych Płac to kolejne wyróżnienie dla Philip Morris w Polsce, który od wielu lat znajduje się na listach najlepszych pracodawców w kraju i na świecie.

  Udostępnij