Nasze Produkty

our products market sites

Nasze Produkty

Dysponujemy najmocniejszym i najbardziej zróżnicowanym portfolio marek, zarówno w obszarze nowatorskich wyrobów tytoniowych (technologia IQOS, która zamiast spalania podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe HEETS) jak i papierosów tradycyjnych na czele z Marlboro, światową marką numer jeden oraz L&M, trzecią na liście najpopularniejszych marek. Łącznie produkujemy siedem z 15 najbardziej popularnych marek na świecie.

our products iqos market sites

Produkty Bezdymne

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI), wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt IQOS. Jest to urządzenie elektroniczne, które podgrzewa specjalnie zaprojektowane wkłady tytoniowe do temperatury znacznie niższej od temperatury spalania. Ponieważ IQOS podgrzewa tytoń nie spalając go, produkt nie wytwarza dymu ani popiołu, a jedynie aerozol zawierający nikotynę.

Pod koniec 2018 roku rozszerzyliśmy portfolio produktów i wprowadziliśmy na polski rynek nową generację urządzeń IQOS. IQOS 3 i IQOS 3 Multi są rezultatem dwuletnich prac nad produktem, będących odpowiedzią na opinie pełnoletnich konsumentów.

 

ingrediant-finder-PL

ODWIEDŹ NAS NA