PMI - Philip Morris International

Philip Morris International to światowy lider branży tytoniowej. Zatrudniamy ponad 73,500 osób ze wszystkich zakątków świata.

lausanne-operations-center-rhodanie-outside-banner-market-article

Poznaj nas bliżej

Dbamy o to, aby nasza firma była idealnym miejscem do pracy, troszczymy się też o środowisko oraz społeczności, w których funkcjonujemy. Jesteśmy silnie zaangażowani w walkę z nielegalnym handlem papierosami. Z dumą wspieramy społeczności, z których wywodzą się nasi pracownicy i od których pozyskujemy tytoń.

Należy do nas sześć z piętnastu najpopularniejszych marek na świecie, dostępnych na ponad 180 rynkach – m.in. Marlboro. Posiadamy 38 zakładów produkcyjnych w 32 krajach.

Ponad 150 milionów konsumentów na całym świecie wybiera nasze marki. Konsumentom tradycyjnych wyrobów tytoniowych oferujemy najwyższej jakości produkty. Dla pozostałych palaczy mamy zupełnie nową propozycję.

  • Ponad 73,500

    PRACOWNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

  • Ponad 400

    NAUKOWCÓW, INŻYNIERÓW I EKSPERTÓW PRACUJĄCYCH NAD BEZDYMNYMI WYROBAMI

  • Ponad 180

    RYNKÓW, NA KTÓRYCH DOSTĘPNE SĄ NASZE PRODUKTY

Podjęliśmy przełomową decyzję – rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż produktów bezdymnych, które zastąpią papierosy.

Dlatego w dwóch ośrodkach badawczo-rozwojowych – w Szwajcarii i Singapurze – zatrudniamy ponad 400 naukowców, inżynierów i ekspertów, którzy pracują nad produktami o obniżonej szkodliwości będących alternatywą dla papierosów.

To największa zmiana w naszej historii. Wierzymy jednak, że będzie ona korzystna dla konsumentów i udziałowców naszej firmy, a także dla całego społeczeństwa.
Jeśli jesteście ciekawi jak tworzymy przyszłość bez dymu, zapraszamy do przeczytania naszego Manifestu.

NASZA WIZJA

ODWIEDŹ NAS NA